ART / Lithographs / Litograph in colors 8639523
nr 863 9523
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
2 pcs, signerad Karl Mårtens, Motiv med fåglar, sheet: 31x31,
LITOGRAPH IN COLORS, 2 st, signerad Karl Mårtens, Motiv med fåglar, bladets mått: 31x31
Karl Mårtens, Swedish painter, born 1956 .
SEK 2000
Monday December 2 2013
at 18:24:11
100 kr
500 kr
500 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.600 kr
6
1.200 kr
6
1.400 kr
6
1.600 kr
6
1.700 kr
1.900 kr
7